Lifetime

27. listopadu 2016 v 19:07 | Lexi |  Diary
Dlouho jsem tu nebyla. Kratší shrnutí...


2014
V roce 2014 jsem si myslela, že s tím seknu, ale místo toho jsem akorát přibrala snad na 70 kg znovu. Bylo to podle mě tím, že jsem byla rozežraná z hladovění a následného žraní/zvracení, a pak akorát přestala zvracet, a jenom jsem žrala. Navíc jsem byla šíleně spokojená v novém vztahu. Okolo prázdnin jsem pak zase zhubla na nějakých 64 kg, ale už to nebylo ono.

2015
V roce 2015 jsem pak pokračovala. Neměla jsem chuť k jídlu nějak přirozeně, což bylo super. Bylo to i kvůli tomu, že jsem začala objevovat přítelovi nejhorší vlastnosti a cítila se celkově zle. Mohla jsem dosáhnout na jaře na nějakých 62, 61 kg. Pak jsem maturovala a trochu přibrala, ale o to víc jsem se do toho obula v létě. Tehdy jsem měla asi zase 60, možná míň, ale nevážila jsem se, tak za to ruku do ohně dát nemůžu. Na podzim jsem se dostala do hrozné deprese, protože jsem byla na škole, na kterou jsem nechtěla jít, přítel byl napřesdržku (s prominutím), a tak jsem neměla chuť jíst. Přibrala jsem sice na nohách, ale na břichu jsem zhubla.

2016
Na jaře jsem nehorázně přibrala. V místě školy jsem si totiž našla kamarádku, která razí metodu: sice oplácaná, ale prsa, boky a nohy, zato břicho hubené. V té době to vypadalo dobře. Ale byly jsme spolu denno denně venku, ne každý den to byla žranice, ale jednou za týden ano. Blah blah, nicméně k létu jsem vypadala pořád příšerně. Navíc to souviselo i s přijímačkami na vysokou, znovu na tu, na kterou jsem se chtěla dostat. Opět jsem se nedostala, akorát jsem přibrala. Celé léto jsem mohla mít okolo 67 - 69 kg.

Momentálně mám 65 kg. Cítím se hrozně, chci s tím něco dělat. Zatím mi to docela jde. Doufám, že mi to vydrží.

Chci, aby to bylo zase tak jednoduchý, jako to bylo tehdy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama